STOPPANI İLE SİZE VAADETTİKLERİMİZ
Kurumsal
Hakkımızda

2011 yılına İtalyan ortağı Stoppani ile giren Sor Marine yat boyaları konusunda önümüzdeki süreçte adından bir hayli söz ettireceğe benziyor. Firmamız 150 yıllık bir geçmişe sahip olan Lechler Firmasının bünyesinde bulunan ve kendisi de 130 yıllık bir tecrübeyi barındıran Stoppani firmasının Türkiye temsilciliğini almış bulunmaktadır.

2011 yılı verilerine göre dünya 25 metre üzeri yatlarda 3’ üncülüğe (!) sahip olan ülkemiz yat sanayinin gelişimini yakından takip eden Stoppani, Sor Marine’ i Türkiye pazarı için güvenilir bir temsilci olarak görmektedir. İtalyan firmanın temsilcileri denizcilik alanında yapılan işbirliğini resmiyete dökmek adına, Türkiye gezisi düzenlemişlerdir. Gezi kapsamında Tuzla ve Yalova Tersaneler Bölgelerinde çeşitli yat üretim tesislerini gezen yetkililer, gördükleri potansiyel karşısında, ülkemize farklı bir açıdan bakmaya başlamışlar ve sonuç olarak Sor Marine firması ile ortak bir vizyonda buluşma noktasına gelmişlerdir.

Sor Marine arkasına almış olduğu bu destekle siz müşterilerine farklılıklar sunabilmek adına, müşteri memnuniyetini ön planda tutup, ikili ilişkilerde sizlere farklı olduğunuzu hissettirecek ve kaliteli ürünlerini sistemli bir şekilde sunarak uygulayıcıya her türlü ayrıcalığı sağlama çabasındadır. Sunduğu teknik servis hizmeti, yeni inşa ve refit çalışmaları için projelendirmeler yaparak hem tersane hem de yat sahipleri için maliyeti düşük, yüksek kaliteli görünümler sunabiliyor. Ülke çapında Antalya Serbest Bölge, Bodrum – Marmaris, Yalova ve Tuzla Tersaneler Bölgeleri başta olmak üzere projeler için teknik servis verebilecek olan firma şimdiden ülke genelinde ismini duyuracağa benziyor.

Firmanın en büyük iddiası ise Türkiye’nin en kapsamlı ürün gamına sahip olduğu yönündedir. Bu konuda da boya konusunda müşterilerine en kapsamlı hizmeti vaat etmektedir.

Ayrıca Sor Marine’nin web sitesini ziyaret ettiğinizde sizler için özel hazırlanmış Boya Miktarı Hesaplama Modülünü kullanabileceksiniz.

Sormarine Tüm Hakları Saklıdır. 2018